Srpski i Hrvatski ( Serb and Croatian )

More
07 Jan 2023 22:48 #261215 by Masiwood123
imacu neki info od ponedeljka pa javljam, pozvacu ovog mog speditera da vidim kako ide transport, a i zbog same granice ne znam da li bi pravili probleme, posto ne mogu preko firme to nemam na stanju..mozda moze kao saljem ti na servis;))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Jan 2023 02:36 #261238 by tommylight
Ako mislis za aluminiumsku konstrukciju, moze da se demontira, koliko sam video na slikama, pa zauzima veoma malo prostora pa bi mogao u autobus da ubacis.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Jan 2023 07:43 #261242 by Masiwood123
moze da se razmontira, vodjice i vretena nisu toliko teski, malo teze ove alu plice ali nije problom. jedino da vidimo neki prevoz, koliko sam gledao direktno iz Nisa , Prokuplja ima samo do Pristine..svakako skidam sa oglasa pa ce da nadjemo neko resenje;)
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 Jan 2023 19:26 #261483 by BosniaCNC
Pozdrav, Tome!
Dok pregledaš slike i smisliš način demonaže da TEBI i ostalim članovima poželim mnogo sreće i zdravlja u novoj 2023. godini sa željom da će vam biti bolja od prošle kao i da će vam mašine na linuxcnc doneti više zarade i zadovoljstva.
Tome, nadam se da kod tebe pršte varnice od posla!
The following user(s) said Thank You: Masiwood123

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 Jan 2023 19:44 #261487 by Masiwood123
malo sam se informisao kod prevoznika, kaze da idu ali ova kooja mi radi to je sa firme na firmu..bilo sta da ti posaljem tim putem ide carina nasa i vasa pa cu sutra da saznam blize da li i sta bi trebalo oko papira, kod speditera za fizicko na fizicko lice;) inace cekam jednog do petka rezervisao obe masine ali mi nije pouzdan pa ce verovatno da ostanu..javljam sve.
Sto se konstrukcije tice, ako imas nekog pouzdanog u Pristinu mogu da pitam ovaj Adio kombi prevoz da li bi mogao to da potera. konstrukcija da li u delovima ili iscela ima preko 50 kg, cim treba dvoje ovako slabotelesnih kao ja da je podignu:D
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 Jan 2023 20:41 #261490 by tommylight
Pozdrav Bosno,
Hvala i takodje sve najlepse u 2023.
Ovde se radi jos uvek al nema varnica kod mene, nemam ni jedan THCAD, dva poslednja sam montirao na dve velike masine koje sam sredio zadnjih 2 meseca! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 Jan 2023 20:34 - 12 Jan 2023 20:50 #261733 by BosniaCNC
Dobro je to, malo da se odmoris.
Nadam se da si zdravo i dobro.
Pozdrav!
(Vidim na snimku da te nekakva robotska ruka pridrzava pa se nasmejah jer planiram kad otopli, na prolece, da pravim jednog sa rasponom od 1,6m slicnog ABB. Razmisljam kako bi se robot i linuxcnc slagali jer im je programska sintaksa drukcija od g-koda.)
Last edit: 12 Jan 2023 20:50 by BosniaCNC.
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
23 Jan 2023 03:46 #262702 by tommylight
Masiwood,
Ivan is Hrvatske mi poslao neke M3 srafove koji su trenutno u Srbiji pa me pitao jel moze da salje to tebi?
Ako moze daj adressu.
Hvala.
P.S.
Opet, nemoj brinuti uopste ako ostanu kod tebe ako ne mozes poslati meni.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
23 Jan 2023 03:53 #262703 by tommylight

(Vidim na snimku da te nekakva robotska ruka pridrzava pa se nasmejah jer planiram kad otopli, na prolece, da pravim jednog sa rasponom od 1,6m slicnog ABB. Razmisljam kako bi se robot i linuxcnc slagali jer im je programska sintaksa drukcija od g-koda.)

LinuxCNC moze da se koristi za robote, ima nekoliko ovde koji to koriste, al nije isto.
Za mnogo jednostavnih stvari moze gcodom, za komplikovane "ucenje>ponavljanje" isto moze do neke mere, al neke stvari su veoma tesko programirati gcodom.
Onaj njihow softwer je veoma lak za ucenje-ponavljanje, al za svasta ostalo treba drugi softwer koji kosta koliko moja kuca.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
31 Jan 2023 00:24 #263284 by Masiwood123
E Tomo..izvini toliko sam bio realnoj guzvi(ne onoj koju ja pravim nego bas posao) pa me i deca zaboravila:) nikakav problem
Vladimir Bogdanovic
Nova Bozurna bb
Prokuplje, telefon ako nisi zapisao javi pa saljem opet.

Ps. Ona konstrukcija stoji, ovi sto rade spediciju traze fakturu klasicnim putem(kamioni i to) a to se ne isplati, njihova usluga pa carina pa prevoz a ona ne vredi.a ovaj sto vozi za Pristinu vozi putnike, i recimo tako neku sitnu robu, mozda bi srafove mogao...raspitacu se jos malo pa cemo naci neko resenje nadam se. pozdravljam..za sve sto mogu na raspolaganju sam
The following user(s) said Thank You: tommylight

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.092 seconds
Powered by Kunena Forum